Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

My Specs Direct Limited

53 The Parade
Leamington Spa
Warwickshire
CV32 4BA

Tel: 01926 316 463

leamington@myspecsdirect.co.uk

www.myspecsdirect.co.uk 

Belson & Sons Optometrists

3 Broadway North
Pitsea
Basildon
SS13 3AT

Tel: 01268 584 506
Fax: 01268 556 219

Colin Lee Opticians

7-9 Anchor Parade
Aldridge
Walsall
WS9 8QP

Tel: 01922 743 234

http://www.colinlee-opticians.co.uk

Terms and Conditions

Shamir Autograph InTouch™

Vision for the Digital Age

Altra Optik Türkiye

Sektöründe 40. yılını kutlamaya hazırlanan Shamir Optical Industry, optik cam tasarım, üretim ve pazarlaması alanında tüm dünyada bilinen öncü ve lider bir firmadır. 1972 yılında bifocal cam üreticisi olarak faaliyetlerine başlayan Shamir, kısa bir süre içerisinde kendine özgü progressive camlar tasarlayan, bu tasarımlar için yazılım programlayan geliştiren ve bu tasarımları üreten dünyanın önde gelen şirketlerinden birisi olmuştur.Sürekli gelişen teknolojisi ile, günümüzde kişiye özel progressive cam tasarımı konusunda sektorüne liderlik yapan Shamir Grup, Avrupa ve çevre ülkelerindeki faaliyetlerini daha etkin yüretebilmek ve operasyonlarını geliştirebilmek icin, 2004 yılında Frankurt' ta Altra Trading GmbH' yi kurmuştur.

Shamir Grup vizyon ve değerleri cerçevesinde çalışmalarını sürdüren Altra Trading GmbH, Türk Optik sektöründe yerini almak ve piyasalarda büyüme fırsatı yaratabilmek adına, grubun Avrupa' daki optik laboratuarı olan Altra Optik Türkiye' yi faaliyete geçirmiştir. Altra Optik Türkiye, 2005 yılından bu yana İstanbul Kartal' da kurulu 2000 m2' lik modern ve teknolojik fabrikasında üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’nin her yerinden gelen çağrıları karşılayan Çağrı Merkezi, 6 bölgede bulunan şubeleri (Kadıköy, Sirkeci, Antalya, Ankara, Samsun, İzmir) ve çeşitli illerde bulunan geniş bayi ağı sayesinde, siparişten teslimata kadar tüm süreçler ve satış sonrası destekte tüm müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Sadece Türkiye’ye değil çeşitli Avrupa ülkelerine üretim yapan Altra Optik Türkiye geniş ürün yelpazesi, kalite anlayışı ile sektörde farklılık yaratmakta ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Centration Charts

Click on the links to download a Shamir Centration charts in PDF format:

Shamir Online Requirements

What you need in order to start online ordering

Alexander, Bain and Murray

28 Northland Row
Dungannon
Co. Tyrone
BT71 6AP

Tel: 02887 722375
Fax: 02887 752547

http://abmopticians.com

Shamir Optical Industry Ltd.

1972 yılında kurulmuş olan Shamir Optical Industry Ltd, dünyanın önde gelen yüksek kaliteli progressive cam ve kalıp imalatçılarından birisidir. Shamir, yenilikçi, teknolojiyi iyi kullanan ve kalite güvenceye son derece önem vere bir bakış açısına sahiptir. Değisen tüketici ihtiyaçlarına çabuk yanıt verebilmekte ve siparişe yönelik, özel tasarımlı ürün dizisi üretimi konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. 
Esas olarak bifokal cam imalatçısı olarak kurulan Shamir, on yıllık bir süre içerisinde özel progressive camlar geliştirmiş ve dünyanın ilk on şirketi arasında haklı yerini almıştır. 1998 yılında, Eye-Point Tecnology™' si ile ilk teknoloji devrimini gerçekleştirmiştir. Bu gelişmiş yazılım, şirketin, Shamir Genesis™, Shamir Piccolo™ ve Shamir Office™ gibi önde gelen ürünlerini geliştirmesine olanak tanımıştır.

 

2002 yılında ise Shamir yeni markasını pazara sunmuştur. Shamir'in yeni Direct Lens Technology™ 'si, optik sektöründe kişiye özel cam dönemini temsil eden Shamir Autograph™' . 2004 yılında şirket, çok daha fazla optik formül ve karakteristiği içeren yeni Eye-Point Technology™  Wave Front Computation'ına dayalı yeni Shamir Creation™' cam ile pazarı yeniden şaşırtmıştır. Bu teknolojik gelişmelerin sonucu olarak, içine girdiği keskin rekabet ile global bir şirkete dönüşümde çığ gibi büyümüştür. 
1997 yılında Shamir, bir organik progressive cam imalatçısı olan Eyal Optical Industry ile sınırlı bir ortaklık olusturmustur. Daha sonraki zamanlarda, Shamir Eyal'ın tam sahipliğini üzerine almış ve Birlesik Devletler ile Avrupa'da bağlı sirketler olusturmustur: Shamir USA (1994), Shamir Insight Inc. (1998) ve Altra Trading GmbH (2004). 
Shamir Grup, 2004 yılında Almanya-Frankfurt'da, Avrupa ve çevre ülkelerdeki faaliyetleri daha iyi yürütebilmek ve operasyonlarını geliştirebilmek için Altra Trading GmbH'ı kurmuştur. Shamir grubunun vizyonu ve değerleri çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren Altra Trading GmbH, Türk optik sektöründe yerini almak ve Türk piyasası ile çevre ülkelerdeki piyasalarda buyume fırsatları yaratabilmek adına, Altra Optik Türkiye' yi kurmuştur.

Shamir Optical Industry’nin vizyonu, alanında sürekli gelişmeyi desteklemek ve lider olmaktır. Shamir, yoğun bir sekilde AR&GE faaliyetlerine yatırım yapmaktadır, sektördeki kalıcılık ve liderliğini bu bakış açısına borçludur.

Terms | Privacy Policy | © 2013 Altra Optik | designed by studio3